full screen background image

AYRICALIKLAR

DENİZLİ'NİN KALBİNDE EŞSİZ BİR DEĞER

Modern mimarisinin yanı sıra alışveriş merkezi ve sosyal alanlarıyla ihtiyacınıza özel ofis çözümleri bulabileceğiniz Skycity, iş hayatına farklı ve ayrıcalık dolu bir boyut katıyor.

Ofis hayatına; getirdiği sayısız yenilikle herkesin ihtiyacına cevap veren Skycity, çalışma hayatında yeni bir dönüm noktası oluyor; 52 m2'den 750 m2'ye uzanan ofis tipleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

3,80 mt. kat yüksekliğine sahip ferah ofis alanlarında çalışma anlayışı yeniden tanımlanıyor.

Yenilikçi tasarımı, fonksiyonel ve teknolojik yapısı ile Skycity, Denizli iş dünyasında ayrıcalığın kapılarını açıyor.

HER ŞEY “ÇOK DAHA KONFORLU” BİR OFİS HAYATI İÇİN

Ayrıcalıklarla dolu bir ofis hayatı için benzersiz bir donanıma ve teknolojiye sahip Skycity, zarif detayları, görkemli tasarımı, sınırsız konforu ve merkezi konumu ile iş hayatına iddialı bir giriş yapıyor.

Skycity’deki tüm ofisler ileri teknoloji ile donatılmış altyapısı, yüksek güvenliği ve konforun yanı sıra concierge, showroom, toplantı odaları, eğitim odaları, video konferans odaları, arşiv hizmeti, eğlence odası, copy center, ilk yardım, spor merkezi, vale hizmeti, resepsiyon ve güvenlik gibi hizmetleriyle Denizli’nin iş dünyasına prestijli bir ofis hayatı sunuyor.Sky City

Spor Salonu

Skycity ofis çalışanları için düşünülmüş ve en son teknoloji ile donatılmış modern tasarımlı, ferah bir spor salonuna sahip. Yoğun iş hayatında spor yapma fırsatı bulamayanlar için harika bir fırsat sunan spor salonunda aynı zamanda sauna ve buhar odası bulunuyor.
Concierge

Toplantı odası ikramlarınızdan uçak bileti, iş seyahati veya tatil rezervasyonları gibi pek çok hizmetin takibiyle concierge sistemi, ofis hayatınızı kolaylaştırıyor.

Sky City


Sky City

7/24 Güvenlik

Ofisiniz günün her saati Skycity’nin sağladığı güvenlik sistemi ile korunuyor.
Toplantı Odaları

Sayısız ayrıcalıklarla dolu ve farklı büyüklüklere sahip teknolojik toplantı odaları, ihtiyacınıza uygun seçenekler sunuyor.

Sky City


Sky City

Video Konferans Odaları

Kalabalık toplantı grupları için teknolojik alt yapı ile donatılmış video konferans odaları sizi ve misafirlerinizi bekliyor.
Eğitim Odası

Son teknolojiye sahip eğitim odaları personel eğitimleri sırasında ihtiyacınız olabilecek her şeyi barındırıyor.

Sky City


Sky City

Showroom

Ürünlerinizi sergilemek istediğinizde, şık tasarımlı vitrinleriyle showroom hizmeti alabileceğiniz Skycity ofis projesi hayatınızı kolaylaştırmak için her türlü hizmeti sunuyor.
Servis Odası

Projeksiyondan yazıcıya, ihtiyacınız olabilecek her türlü mobil ekipman ile ofis hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

Sky City


Sky City

Arşiv

Arşiv kiralama sistemiyle her türlü bilgi ve doküman istediğiniz süre boyunca arşivlenebiliyor.
Eğlence Odası

Bilardodan satranca, oyun konsollarından darta, güne eğlenceli bir mola vermek istediğinizde eğlence odası yanı başınızda.

Sky City


Sky City

İlk Yardım

İlkyardım bölümümüz sağlıkla ilgili acil ihtiyaçlar doğrultusunda sizlere hizmet veriyor.
Copy Center

Kağıt ve kırtasiye gibi ofis ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir şekilde temin edebilmeniz için Copy Center hizmeti iş başında!

Sky City


Altyapı olanakları

  • Isıtma - Soğutma sistemi altyapısı
  • Havalandırma sistemi altyapısı
  • Yangın söndürme spring sistemi altyapısı
  • Yangın algılama ve alarm sistemi
  • Fiber internet,telefon ve uydu yayını altyapısı
  • Jeneratör
  • Su deposu ve hidrofor sistemi
  • Kapalı devre CCTV ve güvenlik
  • Kartlı geçiş sistemi

Skycity ferah ve konforlu ofislerinin yanı sıra alışveriş merkezi, cafe, restoran ve sosyal alanlarıyla, profesyonel hayatı modern mimari ve tasarımla birleştirip Denizli’nin hizmetine sunuyor.

İŞ DÜNYANIN YENİ, YÜKSELEN YATIRIM ÜSSÜ... DENİZLİ’NİN İLK OFİS PROJESİ.

Ege’nin hızla gelişen yeni ticaret merkezi Denizli'nin ilk ofis projesi olma özelliği taşıyan ve iş dünyasına yeni bir soluk getiren Skycity, şehrin kalbinde benzersiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Skycity, Denizli şehir merkezinde konumlanan yatırım değeri en yüksek ofis projesi olma özelliği taşıyor.

İster yatırım amaçlı isterseniz de ofis olarak kullanabileceğiniz Skycity, Denizli’nin en parlak yeni yatırım fırsatı.

Modern mimarinin yansıması tasarımı ve eşsiz donanımıyla Skycity iş dünyasının aradığını fazlasıyla bulacağı bir yatırım üssü olma niteliğinde...

Skycity bir ilk olma özelliğine sahip. Denizli’de bu çapta, bu donanımda ve teknolojik altyapıya sahip başka bir ofis projesi yok. Skycity bir ilki gerçekleştirerek, yeni bir döneme imzasını atıyor.

ALIŞVERİŞ YANI BAŞINIZDA!

İzmir- Antalya karayolu üzerinde, şehrin önde gelen alışveriş ve iş merkezlerinin kalbinde yer alan Skycity, yanı başındaki AVM ile pek çok mağaza, restoran, cafe, eğlence merkezi ve geniş çocuk alanlarına ev sahipliği yapıyor.

Hipermarket,
Yapı market,
Elektronik market,
Büyük perakende mağazası,
Eğlence merkezi ile
5 dev yapıyı aynı çatı altında toplayan AVM; ayakkabı, kozmetik, çocuk giyim, oyuncak ve gıda alanlarında 80 mağaza ile sizi eşsiz bir alışveriş keyfine davet ediyor.

Alışverişe ferahlık katan yeşil alanları ve 1.670 araçlık kapalı, 280 araçlık açık otoparkı ile Skycity Denizli’de klasik bir alışveriş merkezinin ötesinde, yeni bir yaşam alanı sunuyor.

İŞ HAYATININ YENİ MERKEZİ

Skycity Denizli’nin merkezindeki lokasyonu ile çok kolay ulaşılabilir bir konumda...

Şehrin merkezinde, Ankara, İzmir ve Antalya yollarının kesiştiği noktada, otogarın karşısında, hızlı tren durağının ise yanı başında yer alıyor.

Çınar (Şehir merkezi): 10 dk.
Otogar: 3 dk.
Hızlı tren istasyonu: 3 dk.
Adliye: 15 dk.
Çardak Havaalanı: 45 dk.
Büyükşehir Belediyesi: 10 dk.
Organize Sanayi Bölgesi: 20 dk.
Pamukkale Üniversitesi: 15 dk.
Bankalar ve Şehir Otelleri: 5 dk.
Doktorlar Caddesi ve Hastane: 10 dk.